Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / НОВИНИ / ОБЕРЕМО ТОГО, ХТО НАЙБІЛЬШЕ ПОТРІБЕН КРАЇНІ!

ОБЕРЕМО ТОГО, ХТО НАЙБІЛЬШЕ ПОТРІБЕН КРАЇНІ!

Друзі, у всьому є позитив!
Навіть у тому. що ми собачимося у Facebook, один з одним – значить ми небайдужі, нам болить, ми любимо цю країну.
Це ж добре, що ми такі патріоти!
Добре, що воюємо у стрічці Facebook чи у групі Viber, а не на вулицях і майданах.
Добре, що розмахуємо словами-щаблями, а не битами і арматурою… для тих, хто пам’ятає, що то таке…
Зле, що в запалі полеміки перестаємо чути один-одного після першого речення!
Зле, що вішаємо ярлики, за якими уже не бачимо суті!
Зле, що замість аргументів – емоції. Замість фактів – фейки, чутки, домисли!
Ще й сьогодні, друзі, ми відкашлюємо з легень гази і дими Майдану, але вперто не хочемо вивчити його уроків!
Через три тижні і пару днів шалене дійство «вибори президента України» завершиться – в штабі переможця вип’ють шампанського (така от банальщина), в штабі переможеного хильнуть (мабуть) по 150 горілочки, політтехнологи отримають свої гонорари і все, що їм обіцяли (занесуть у своє резюме чергову перемогу) і звалять до наступних виборів… українці та українки вляжуться спати, бо ж завтра починається новий робочий тиждень.
ЦВК підрахує голоси і оголосить результати… новообраного привітають – спочатку ті, хто по-ближче, потім ті, кому треба. Опісля офіційна спільнота і керівництво інших країн.
Але це ще не крапка, бо саме тут закінчується один сценарій і розпочинається інший!
Перший сценарій, назвемо його політтехнологічний, це, по суті, рекламна кампанія. Слогани, фокус групи, обгортки, логотипи, ролики… і уся та лабутень, яка змушує покупця з 50 гривнями в кишені витратити їх усіх на зроблену у далекому Китаї і дуже потрібну у господарстві річ, назви і застосування якої ніхто не знає!
Старт другого сценарію розпочинається саме з того моменту, як увесь український народ разом з новообраним гарантом прокинеться зранку і почне усвідомлювати початок нового етапу життя країни!
Щоправда це усвідомлення у народу якесь болісне і туманне. Бо гордість свідомо виконаного обов’язку вчора потребувала розділити її з однодумцями і, заодно, відсвяткувати перемогу над опонентами. Тому, як то кажуть, з ночі в голові буба, а в роті кака…
Новий сценарій почнеться і у президента, бо рекламна пауза… чи то пак – передвиборча кампанія скінчилася, а починаються сірі, важкі, робочі будні. І тут не важливо чи у тебе перший термін, чи другий. Вставай і вирішуй, як житиме країна!
Бо усе залишилося точнісінько, як і вчора… і передучора… і місяць тому, коли усі обіцяли знизити, підвищити, зупинити, налагодити, забезпечити і посадити.
Обіцяли усі – виконувати тобі новообраний! Тобі і твоїй команді!
Готовий?! Готові?!
Перше! Корупціонери нікуди не поділися! Трохи причаїлися, перенесли вирішення певних питань на певний термін, але залишилися на тих самих посадах у тих самих кабінетах!
Ім’я їм легіон, а кількість десятки легіонів. Скільки президентів і прем’єрів потерпіли поразку від цього добре вишколеного і згуртованого війська!
Друге! У політичних партіях і блоках теж усе по старому – програми, інтереси, бачення, умови, законопроекти і пропозиції – попереду ж парламентські вибори! Тут кожен щось прагне виторгувати, або відгризти. У нашій партійній царині такі хитросплетіння бізнесово-ідеологічних, приятельсько-кумовських, родичансько-любовних та інших стосунків, що тільки для усвідомлення загальної картинки цього конгломерату знадобиться щонайменше рік. Це тільки для того, щоб випадково не відтовкти у політичних танцях ноги партнерам своїх партнерів.
Третє, врешті-решт! Той самий народ, що віддав вчора свій свіжісінький голос, з самого ранку чекає змін! Рішучих і негайних! Увечері після роботи усі припадуть до екранів та моніторів і чекатимуть… Чекатимуть, коли у них персонально усе стане краще.
А це, виявляється, не тільки від президента залежить!… А від тих легіонів держслужбовців, силовиків, військових, прокурорів, суддів, підприємців, фермерів, медиків, вчителів – від усіх тих виборців, котрі сказали новообраному “Так”. А ще більше від тих, хто сказав “Так” іншому кандидату. Бо з почуття “баба Яга проти” можуть ігнорити і саботувати.
І, як би комусь не хотілося, тут з маху ніяк не вийде, бо… простих рішень для розбудови країни немає! Яку галузь економіки не візьми, вона вже комусь належить. І той Хтось має свою партію у ВР. І у кожного Когось свій інтерес, який не співпадає ні з інтересами держави, ні з інтересами народу. Та й не може президент безпосередньо втручатися в економіку – Конституція не дозволяє.
Але усе вищеперечислене це справи внутрішні. А є справи зовнішньополітичні, вони безпосередньо в компетенції президента.
Норманську четвірку на аналізи не запросиш!.. Запросити то можна, але є впевненість, що не прийдуть… не здадуть… просто тону самого не зрозуміють.
І у підписантів Будапештського меморандуму нічого ультимативно за 24 години не вимагатимеш!..
Ні, спробувати можна, але результат… Один спробував щось собі таке дозволити, мовляв “Ми велікая страна” і … раптом кулею вилетів з “Великої вісімки”. Була вісімка, стала сімка.
Тому вирішувати зовнішньополітичні справи треба дипломатично і виважено. А у списку зовнішньополітичних справ і антипутінська коаліція, і відносини з тією ж Росією, Крим, війна, Донбас і так далі і тому подібне…
Це вам не фігурки на шахівниці пересовувати, тут у кожного свої стратегічні і тактичні інтереси, амбіції, бізнес!..
Тим паче, що за грою на українській шахівниці уважно слідкують Міжнародний валютний фонд і Світовий Банк. Слідкують і рахують. Рахують і слідкують.
Отож, друзі, перемогти на виборах легше ніж утримати перемогу після інавгурації. Ми ж уже це бачили! Ми ж уже обирали з захмарною величиною довіри і сподівань… А через два роки розчаровано плювалися, бо не оправдав….
Пам’ятаєте?
Давайте за ці три тижні кожен для себе і своїх близьких постарається відшукати і сформулювати “за” і “проти” кожного з кандидатів!
Тільки прошу – спочатку для себе самого, без емоцій і відсторонено. Підійдіть, як до покупки необхідної речі в магазині – призначення, характеристики, якість, ціна, як воно довго буде служити?
Тоді може зрозуміємо, чого нам дійсно потрібно!
І оберемо того, хто нам найбільше потрібен!

Про admin

Зверніть увагу!

ГРАТИ ЗА ПРАВИЛАМИ  ВІЛЬНИМИ ВІД НАДМІРНОГО ВПЛИВУ, НАСИЛЬСТВА АБО ЗАЛЯКУВАННЯ

Посол США в Україні Марі Йованович під час виступу перед короткостроковими спостерігачами Європейської мережі організацій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *