Головна / ПОЛІТИЧНЕ ДОСЬЄ / ВЛАДА / ПЕРШИЙ ТУР ПРОВЕДЕНО ЧЕСНО ТА БЕЗ СУТТЄВИХ ПОРУШЕНЬ

ПЕРШИЙ ТУР ПРОВЕДЕНО ЧЕСНО ТА БЕЗ СУТТЄВИХ ПОРУШЕНЬ

Вибори президента України 31 березня відбулися і були проведені чесно  та без суттєвих порушень. Таку оцінку дала міжнародна неурядова організація CANADEM, яка вела спостереження за виборами в Україні, підчас сьогоднішнього брифінгу.

Глава місії Ллойд Аксуорті поділився думкою, що перший тур президентських виборів в Україні був добре організованим і заявив: “Вибори були проведені чесно, вільно”.

На думку Ллойла, український народ також довіряє процесу та результатам виборів, як і самій виборчій системі в Україні. А висока явка виборців свідчить, за словами Аксуорті, про  розвинену демократію. Такого рівня активності виборців прагнули б досягти у багатьох розвинених демократії світу.

Нам ще усім доведеться багато чого переосмислити і усвідомити у ході другого туру, щоб не зробити фатальної помилки в державотворенні. Однак те, що вибори пройшли цивілізовано і жоден з кандидатів не зробив гучних заяв щодо «фальсифікацій» та інших порушень, уже можна назвати перемогою демократії.

На даний час, за даними ЦВК України опрацьовано 89.31% протоколів. У другий тур виходять актор Володимир Зеленський і чинний президент Петро Порошенко.

За Зеленського проголосувало 30.26 % українців, за Порошенка – 16.00 % голосів. Визнала свою поразку у перегонах, наразі без коментарів та ексцесів, лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко, котра набрала 13,15% українських голосів виборців.

Про admin

Зверніть увагу!

ГРАТИ ЗА ПРАВИЛАМИ  ВІЛЬНИМИ ВІД НАДМІРНОГО ВПЛИВУ, НАСИЛЬСТВА АБО ЗАЛЯКУВАННЯ

Посол США в Україні Марі Йованович під час виступу перед короткостроковими спостерігачами Європейської мережі організацій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *