Головна / ПОЛІТИЧНЕ ДОСЬЄ / ВЛАДА / ЗАРПЛАТА КЕРІВНИКА НАФТОГАЗУ

ЗАРПЛАТА КЕРІВНИКА НАФТОГАЗУ

Розмір грошових виплат та премій, яким щедро нагороджує себе любимих керівництво Нафтогазу за розмаїті “здобутки” шокує не тільки пересічного українця, але й депутатів Верховної ради! Денна заробітна плата пана Коболєва  у 561 раз вища за місячну мінімальну пенсію українця.

“342 мільйони – це очікувані доходи Голови правління НАК «Нафтогаз України» пана Коболєва в 2019 році.” – Про це під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій ВР повідомив Віктор Бондар.

За твердженнями Боднара, зарплата керівника «Нафтогазу України» складе 126 млн грн у рік.  Таким чином Андрій Коболєв отримуватиме щомісячну зарплату у розмірі 10 млн грн.

Правління НАК «Нафтогаз України»  передбачило цьогоріч виплати своєму керівнику другої частини премії за рішення Стокгольмського арбітражу – сума чималенька у 216 млн грн.

А ще за контрактом Коболєв отримає щоквартальну премію загалом на 24 млн 984 тис. грн у рік, та на додачу річну премію за досягнення цілей і ключових показників у такому ж розмірі – понад 24 млн грн. Та це ще не усі премії відмінному керівнику. За реалізацію цілей у середньострокових проектах Голова отримає у 2019 році додаткову премію – 24 млн 984 тис. грн та премію за особливі досягнення – 12 млн 492 тис. грн.  До усього цього, як стверджує Боднар, приплюсовуємо  премію за реалізацію цілей на довгострокових проектах у розмірі 12 млн 492 тис. грн.

І, як родзинка на торті цієї вакханалії нечуваної щедрості для самого себе, додатково матеріальна допомога на оздоровлення – 1 млн 249 тис. 200 грн.

Якщо усі ці виплати приплюсувати і розділити на кількість днів у році, то денний бюджет Голови правління НАК «Нафтогаз України» становитиме майже мільйон гривень.

Для порівняння, з 1 січня 2019 року пенсіонери зі страховим стажем 30 років для жінок та 35 років для і чоловіків щомісячна мінімальна пенсія становить 1669 гривень.  Таким чином денна заробітна плата керівника “Нафтогазу”  у 561 раз вища за місячну мінімальну пенсію українця.

“Чи зможе цей бідолаха прожити на 1 млн грн у день? Я думаю, якось протягне», – з гіреою іронією звернувся до колег Віктор Бондар.

Зарплата глави Нафтогаз

Навіть для НАШИХ чиновників це ШОК😡

Опубліковано Киев Лайф Четвер, 14 березня 2019 р.

Про admin

Зверніть увагу!

ДОБРО МАЄ НАРОДЖУВАТИ ДОБРО

Цього літа керівник Збаразької районної  організації політичної партії «Патріот» він же й натхненник створення на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *