Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / НОВИНИ / АМЕРИКАНСЬКИЙ КРАСЕНЬ ПРИБУВ ДО ОДЕСИ

АМЕРИКАНСЬКИЙ КРАСЕНЬ ПРИБУВ ДО ОДЕСИ

У понеділок 25 лютого 2019 року в Одеський морський торговий порт увійшов і пришвартувався біля 16-го причалу Морського вокзалу Американський ракетний есмінець USS Donald Cook, (DDG75).

Як повідомляє командування 6-го флоту США, есмінець прибув  «задля проведення операції із забезпечення безпеки на морі та підвищення стабільності в цьому регіоні». Він уже взяв участь в маневрах з фрегатом TCGFatih (F242) військово-морських сил Турецької Республіки. Подібні навчання будуть проведені і з кораблями наших Військово-морських сил.

Це вже другий захід есмінця в Чорне море в цьому році. У кінці січня «Дональд Кук» п’ять днів гостював в грузинському порту Батумі.

USS Donald Cook (DDG75) відноситься до раннього типу есмінців класу «Арлі Берк». Введено в дію в серпні 1998 року. Довжина 154 метра, ширина 20, осаду дев’ять метрів. Повна водотоннажність близько 9000 тонн. Швидкість 32 вузла. Має на борту 90 пускових установок для ракет «Томагавк», «АСРОК» і «Стандарт-2», а також протикорабельні ракети «Гарпун». Несе різноманітне артилерійське, зенітне і торпедного озброєння.

Фото Сергія Смоленцева

Про admin

Зверніть увагу!

ЗА ПІДКУП ВИБОРЦІВ ПОЛІЦІЯ ПОЧАЛА ВІДКРИВАТИ КРИМІНАЛЬНІ ПРОВАДЖЕННЯ

Порушення зареєстровані 10 лютого у Чернігівській, Харківській та Тернопільській областях. За повідомленням на Офіційному сайті Національної поліції …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *