Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / НОВИНИ / ІВАН ВАРЧЕНКО ПРО СПРОБИ ПІДКУПУ ВИБОРЦІВ

ІВАН ВАРЧЕНКО ПРО СПРОБИ ПІДКУПУ ВИБОРЦІВ

У вівторок у Києві радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко на брифінгу сказав: «Ми хочемо нагадати всім учасникам виборчого процесу, що виборче законодавство не передбачає додаткову оплату членам комісій поза державним бюджетом. Сьогоднішнє виборче законодавство не передбачає, що є право виплати грошей спостерігачам і агітаторам під час виборчої кампанії. Спроби здійснити такі платежі … нами будуть оцінюватися і кваліфікуватися за ст. 160 КК – підкуп виборця ».

Також радник міністра, посилаючись на норми закону про вибори, акцентував увагу на тому, складання трудових угод для агітаторів також буде порушенням закону та нагадав про заборону будь-яких виплат за агітаційну роботу.

«Спроби скласти такі масові угоди, тисячами, десятками тисяч і таким чином здійснити підкуп виборця нами також будуть кваліфікуватися як порушення виборчого законодавства по ст. 160 КК -подкуп виборців », – сказав Варченко.

Радник керівника МВС нагадав усім, що законне фінансування виборчої кампанії – тільки з держбюджету або виборчого фонду в безготівковій формі.

«Якщо людина готівкою отримує будь-які засоби за будь-які послуги – це вже незаконно» – наголосив він.

Про admin

Зверніть увагу!

ПЕРШИЙ ТУР ПРОВЕДЕНО ЧЕСНО ТА БЕЗ СУТТЄВИХ ПОРУШЕНЬ

Вибори президента України 31 березня відбулися і були проведені чесно  та без суттєвих порушень. Таку …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *