Головна / БУДЬ УКРАЇНЦЕМ / ЖОВТО-СИНЄ ЗНАМЕНО МАЙОРИТЬ НАД ТЕРНОПОЛЕМ

ЖОВТО-СИНЄ ЗНАМЕНО МАЙОРИТЬ НАД ТЕРНОПОЛЕМ

Сьогодні тернопільські патріоти, як і жителі інших міст України, взяли участь в урочистостях з нагоди Дня державного прапора України. Традиційно біля монументу Незалежності України, що на головній площі міста, після освячення прапора священнослужителями, знамено на центральну щоглу підняли діти військовослужбовців спільно із захисниками України, керівниками області та міста.

Під час урочистостей керівник ТОДА Степан Барна та голова обласної ради Віктор Овчарук нагородили військовослужбовців, правоохоронців та інших почесних жителів Тернопільщини орденами, нагрудними знаками, грамотами та грошовими сертифікатами.

«Сьогодні наш прапор об’єднав під своїми полотнищами захисників та оборонців рідної землі, які  боронять цілісність держави на сході. – наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук, – Без перебільшення,  синьо-жовте знамено в усьому світі стало символом боротьби проти новітнього агресора, символом віри, незламності та мужності.»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Разом з іншими знаними тернополянами і тернопільськими патріотами, очільник Тернопільської обласної організації партії «Патріот»  Богдан Стасишин поклав квіти до пам’ятників тих хто склав своє життя задля того, щоб жовто-синій стяг майорів над нашою землею – Степану Бандері та Героям Небесної Сотні.

Про admin

Зверніть увагу!

ОБЕРЕМО ТОГО, ХТО НАЙБІЛЬШЕ ПОТРІБЕН КРАЇНІ!

Друзі, у всьому є позитив! Навіть у тому. що ми собачимося у Facebook, один з …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *