Головна / ЦІКАВО / КУЛЬТУРА / Українцям зал  і судді, аплодували стоячи

Українцям зал  і судді, аплодували стоячи

Постановка команди українських артистів “The Escape” ( “Втеча”) підняла зал і усіх суддів на одному з найпопулярніших американських талант-шоу на America’s Got Talent. Весь зал  і четвірка суддів, аплодували виступаючим стоячи.

Українці під керівництвом хореографа Костянтина Томільченко представили шалений і унікальний танцювальний номер у 3D-просторі – фактично “живе кіно” в прямому ефірі.  За сюжетом танцювальної  постановки герой потрапляє в віртуальну реальність і там починається гонитва на виживання.

Виконаний українцями у 3D-просторі танець створив повну ілюзію руху виконавців не лише по сцені, але й вільного “польоту “над нею. За словами режисера-постановника на розробку номера пішов майже рік

Фактично вільно” літати “перед глядачами. Після кількох місяців експериментів ми зрозуміли, що це не тільки можливо , але і може виглядати по-справжньому захоплююче “, – поділився режисер-постановник, додавши, що на розробку номера пішов майже рік.

Ролик з виступом українців на America’s Got Talent  за декілька днів набрав  більше 2 мільйонів переглядів.

Про admin

Зверніть увагу!

Великий Князь Костянтин Василь ОСТРОЗЬКИЙ

12 лютого 1526 р. народився Великий Князь Костянтин Василь ОСТРОЗЬКИЙ. Український військовий, політичний і культурний …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *