Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / ЕКОНОМІКА / У ДИТСАДКАХ ПЛАТА ЗА ХАРЧУВАННЯ ЗБІЛЬШИТЬСЯ?

У ДИТСАДКАХ ПЛАТА ЗА ХАРЧУВАННЯ ЗБІЛЬШИТЬСЯ?

У дошкільних навчальних закладах Тернополя збільшиться плата за харчування дітей. Зокрема, у літній період вона зросте на 10%, пише сайт «Тернополяни».

Далеко не всім батькам такі нововведення сподобалися, мовляв, для чого піднімати оплату, якщо більшість продуктів в цей час у ціні не зростає. Про це люди пишуть у соцмережах.

Утім, як розповідає начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк, таке запровадження — не забаганка міста. За її словами, щороку у літній сезон плата за харчування дошкільнят зростає на 10%, що прописано в Законі «Про дошкільну освіту».

Також влітку, окрім триразового харчування, в дитсадку вводиться ще й ланч. Відтак, між сніданком та обідом діткам дають сік з булочкою та печивом. Саме ця сума і закладена у нові «літні» розрахунки.

Таким чином, денне харчування дитини, яка навчається в яслах, батьки з тернопільською пропискою мають сплатити 12.66, у старших групах більше — 15.40 грн. Без тернопільської реєстрації вартість денного харчування у садочках коштуватиме 20.36 грн. у яслах та 24.20 грн. у інших групах.

Про admin

Зверніть увагу!

ПЕРШИЙ ТУР ПРОВЕДЕНО ЧЕСНО ТА БЕЗ СУТТЄВИХ ПОРУШЕНЬ

Вибори президента України 31 березня відбулися і були проведені чесно  та без суттєвих порушень. Таку …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *