Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / НОВИНИ / ЧИ ДОЗВОЛИТЬ РІШЕННЯ ФЕМІДИ ЗБЕРЕГТИ ПАРК?

ЧИ ДОЗВОЛИТЬ РІШЕННЯ ФЕМІДИ ЗБЕРЕГТИ ПАРК?

Сьогодні обласний окружний адміністративний суд  розглянув справу про забезпечення позову та заборону проведення будь-яких робіт на ділянці, відведеній під будівництво так званої  “Вуличної академії” у зеленій зоні парку Національного відродження і виніс рішення задовольнити позов частково. Таким чином суд заборонив проводити роботи поза заасфальтованою ділянкою, у рекреаційній зоні.  Однак роботи, що проводяться в межах обгородженої ділянки, суддя не зупинив.

Для того, щоб наші читачі могли зробити власні висновки про що йдеться дамо декілька фотографій, котрі відображають реальний стан речей:

 

 

 

 

 

 

 

 

А саме цього прагнули добитися активісти, подаючи  заяву про забезпечення позову. Розпочинаючи судову боротьбу проти незаконного будівництва  у зеленій зоні парку Національного відродження громадські активісти намагались зупинити будь-яку будівельну діяльність у цьому місці.

Чи міг суд у межах даного позову та на підставі поданих для розгляду документі прийняти інше рішення – питання до фахових юристів. Як максимально на користь громади використати це рішення суду, також потрібно консультуватися з фахівцями.

Наразі необхідно тверезо зважити, які кроки необхідно зробити тернопільським активістам, щоб добитись визнання протиправними рішення та дій відділу Державного архітектурно-будівельного контролю Тернопільської міської ради щодо надання дозволу на виконання будівельних робіт соціально-спортивного центру «Вулична академія» у 2018 році.

Не будемо кричати «Зрада!», давайте спільно виробляти стратегію дій  і кроків громадського спротиву незаконним оборудкам у нашому місті.

Про admin

Зверніть увагу!

ЗА ПІДКУП ВИБОРЦІВ ПОЛІЦІЯ ПОЧАЛА ВІДКРИВАТИ КРИМІНАЛЬНІ ПРОВАДЖЕННЯ

Порушення зареєстровані 10 лютого у Чернігівській, Харківській та Тернопільській областях. За повідомленням на Офіційному сайті Національної поліції …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *