Головна / БУДЬ УКРАЇНЦЕМ / В ЛІСАХ ТА УГІДДЯХ СЕЗОН ТИШІ

В ЛІСАХ ТА УГІДДЯХ СЕЗОН ТИШІ

Державна екологічна інспекція у Тернопільській області повідомляє, що період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня статтею 39 Закону України «Про тваринний світ» на природі шуміти заборонено.   У цей весняний період в лісах та в інших угіддях запроваджується «Сезон тиші».

Інспекція звертається до жителів Тернопільщини під час відпочинку та прогулянок на природі, не вмикати гучно музику, не зчиняти зайвого галасу, бути особливо обережним з вогнем. Сезон тиші – це час масового розмноження диких тварин та птахів. Законодавство України зобов’язує користувачів угідь та звичайних громадян у період сімейних турбот диких тварин дотримуватися тиші.

За порушення вимог щодо охорони середовища перебування диких тварин Кодексом України “Про адміністративні правопорушення” передбачено штраф від 510 до 1190 гривень.

Якщо ви стали свідком порушень охорони середовища диких тварин закликаємо, негайно повідомляйте органи Національної поліції, Держекоінспекцію, лісову охорону та рибний патруль. Лише так ми зможемо зберегти природу для наших нащадків.

Про admin

Зверніть увагу!

КІБЕРАТАКА НА САЙТ ЦВК

Як повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ЦВК, фахівці центру кібербезпеки СБУ 27 лютого попередили …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *