Головна / Без категорії / САНКЦІЇ ПРОТИ «ДРУЗІВ ПУТІНА»

САНКЦІЇ ПРОТИ «ДРУЗІВ ПУТІНА»

Глава мінфінуСША Стівен Мнучін пояснив причини введення санкцій проти найбільших російських олігархів і топ-чиновників.

За словами Мнучіна, російський уряд веде підривну і деструктивну політику в усьому світу, в тому числі, продовжує окуповувати Крим і провокує насильство на сході України.

Також Кремль підтримує режим Башара Асада фінансово і збройними силами.

«Російські олігархи і еліти, які отримують прибуток від цієї корумпованої системи, більше не будуть ізольовані від наслідків дестабілізуючої діяльності свого уряду», – сказав він.

Глава мінфіну додав, що санкційна акція націлена на низку осіб, які користуються вигодами від близькості до режиму Путіна і грають ключову роль в просуванні зловмисних дій Росії.

Загалом у списку зазначено 210 імен: 114 високопосадових російських чиновників і 96 олігархів, повідомляє «Bloomberg».

Зокрема, у списку є російські олігархи Олег Дерипаска, Роман Абрамович, Володимир Потанін, брати Аркадій і Борис Ротенберги, Геннадій Тимченко, Алішер Усманов, Ігор Сечін, Олексій Міллер, Олег Тіньков, Сулейман Керімов тощо.

Тоді до зазначених у списку людей не були застосовані будь-які санкції, однак, банки та інші установи в США і Європі можуть у будь-який момент відмовитися від ведення з ними справ.

Про admin

Зверніть увагу!

ЗА ПІДКУП ВИБОРЦІВ ПОЛІЦІЯ ПОЧАЛА ВІДКРИВАТИ КРИМІНАЛЬНІ ПРОВАДЖЕННЯ

Порушення зареєстровані 10 лютого у Чернігівській, Харківській та Тернопільській областях. За повідомленням на Офіційному сайті Національної поліції …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *