Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / НОВИНИ / США МОЖУТЬ ЗАПРОВАДИТИ САНКЦІЇ ПРОТИ ЛУЦЕНКА

США МОЖУТЬ ЗАПРОВАДИТИ САНКЦІЇ ПРОТИ ЛУЦЕНКА

Екс-глава «Світового конгресу українців» заявив, що домагається від сенату США запровадження санкцій проти глави ГПУ. Аскольд Лозинський під час інтерв’ю «UkeTube» повідомив про такий намір: «Я подав внесення до 5 сенаторів США, щоби вони наложили санкції на Юрія Луценка, який, будучи генпрокурором, фактично, є олігархом, – заборонити йому в’їзд до США та заморозити рахунки як в самих США, так і країнах, з якими вони перебувають у дружніх відносинах».

При цьому він наголосив: іншою причиною необхідності запровадження санкцій проти Луценка є його діяльність на посаді глави ГПУ: «Він порушує людські права тим, що веде несправедливі провадження проти людей, які є невинні, а з тими, хто винний, нічого не робить».

Крім того, Лозинський підкреслив, що домагатиметься від сенату запровадження санкцій і проти інших людей з оточення президента Петра Порошенка, зокрема, олігарха Рината Ахметова.

Про admin

Зверніть увагу!

СТВОРЕННЯ ЄДИНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ЦЕ ЛИШЕ ПЕРШИЙ КРОК ДО ЄДНОСТІ ЦЕРКОВ ВОЛОДИМИРОВОГО ХРЕЩЕННЯ

Як повідомляє департамент інформації Української Греко-Католицької Церкви,  вчора 17 квітня 2018 року підчас зустрічі із …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *