Головна / БУДЬ УКРАЇНЦЕМ / ЛЕОНІД КРАВЧУК ПРО МАЙБУТНЄ ДОНБАСУ

ЛЕОНІД КРАВЧУК ПРО МАЙБУТНЄ ДОНБАСУ

Про майбутнє нині ще окупований територій Донбасу думати треба заздалегідь. Війни колись закінчуються, а люди залишаються. Що робити з тими, хто продовжує дивитися на Україну крізь призму ненависті? «Обозреватель» опублікував думки першого президента України Леоніда Кравчука.
Таких людей здатне перевиховати життя… Леонід Макарович упевнений: «Уже зараз вони бачать, що вони очікували значно більшого, ніж мають в своїх «ДНР» і «ЛНР». Звичайно, є і залишаться люди, які нас ненавидять. Я не знаю, скільки їх. Але якщо ми зміцнимо кордон і сюди не будуть проникати всілякі «соловйови» та «кісельови», — звідти, з Москви, зі своїм телебаченням, не будуть проникати спецслужби, які будоражать і обдурюють людей, ситуація швидко зміниться». А де грунт для такої впевненості? «Я знаю десятки прикладів, коли при владі фашистів народ вів себе, як фашисти, а тільки пішли фашисти, він ставав зовсім іншим. Це історія», — сказав Кравчук.
Водночас він застерігає нинішню політичну українську еліту від помилок під час організації життя на звільненій від російсько-терористичної окупації території, бо «можливо, організація влади має змінитись. Я не говорю про федералізацію, але говорю про більше свобод і прав у регіонів. Я кажу про серйозні зміни Конституції в цьому напрямку, тобто, ми не можемо вернути все, як було, нічого не змінивши. Це була б велика помилка. Інакше ми знову можемо опинимось перед ситуацією, яку не знаємо, і знову почнемо набивати гулі».

Про admin

Зверніть увагу!

ВІДВЕРТА РОЗМОВА ВАКАРЧУКА З СОНЕЮ КОШКІНОЮ

На своїй сторінці Facebook український музикант, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук Розмістив пост про …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *