Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / НОВИНИ / В ОПОЗИЦІЇ НЕМАЄ ЄДНОСТІ

В ОПОЗИЦІЇ НЕМАЄ ЄДНОСТІ

За рік до президентських виборів, призначених на 31 березня 2019 року, соціологічні дослідження демонструють, що чинний президент Петро Порошенко і лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко мають найбільші шанси вийти до другого туру і змагатися за президентське крісло, повідомляє «ВВС». Водночас підкреслює, що «згідно з дослідженнями, близько 60% українців хочуть бачити у владі нових людей».

Політолог, директор Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Андрій Єрмолаєв каже, що нинішнє українське суспільство – в активному пошуку альтернативи, а тому «готове підтримувати то артистів і гумористів, то регіональних лідерів, і саме тому говорити, що все вже визначено наперед, не доводиться».

Експерти відзначають, що слабким місцем української опозиції є проблема об’єднання навколо одного кандидата. Політичний аналітик Валерій Клочок каже, що серйозних ознак об’єднання немає і зараз: «Як показує досвід, за рік до виборів є дуже мало шансів на здатність політичних сил висунути єдиного потужного кандидата. На сьогодні є певні політичні рухи з метою об’єднання». Але все триває, як завше. «Опозиційні партії не готові йти єдиним фронтом і висувати єдиного кандидата через свої політичні амбіції: через півроку після президентських відбудуться парламентські вибори. Будь-яка партія, не висуваючи кандидата на президентських виборах, не має шансів на успіх на виборах до Верховної Ради».

Про admin

Зверніть увагу!

СТВОРЕННЯ ЄДИНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ЦЕ ЛИШЕ ПЕРШИЙ КРОК ДО ЄДНОСТІ ЦЕРКОВ ВОЛОДИМИРОВОГО ХРЕЩЕННЯ

Як повідомляє департамент інформації Української Греко-Католицької Церкви,  вчора 17 квітня 2018 року підчас зустрічі із …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *