Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / НОВИНИ / В ОПОЗИЦІЇ НЕМАЄ ЄДНОСТІ

В ОПОЗИЦІЇ НЕМАЄ ЄДНОСТІ

За рік до президентських виборів, призначених на 31 березня 2019 року, соціологічні дослідження демонструють, що чинний президент Петро Порошенко і лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко мають найбільші шанси вийти до другого туру і змагатися за президентське крісло, повідомляє «ВВС». Водночас підкреслює, що «згідно з дослідженнями, близько 60% українців хочуть бачити у владі нових людей».

Політолог, директор Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Андрій Єрмолаєв каже, що нинішнє українське суспільство – в активному пошуку альтернативи, а тому «готове підтримувати то артистів і гумористів, то регіональних лідерів, і саме тому говорити, що все вже визначено наперед, не доводиться».

Експерти відзначають, що слабким місцем української опозиції є проблема об’єднання навколо одного кандидата. Політичний аналітик Валерій Клочок каже, що серйозних ознак об’єднання немає і зараз: «Як показує досвід, за рік до виборів є дуже мало шансів на здатність політичних сил висунути єдиного потужного кандидата. На сьогодні є певні політичні рухи з метою об’єднання». Але все триває, як завше. «Опозиційні партії не готові йти єдиним фронтом і висувати єдиного кандидата через свої політичні амбіції: через півроку після президентських відбудуться парламентські вибори. Будь-яка партія, не висуваючи кандидата на президентських виборах, не має шансів на успіх на виборах до Верховної Ради».

Про admin

Зверніть увагу!

ВІДВЕРТА РОЗМОВА ВАКАРЧУКА З СОНЕЮ КОШКІНОЮ

На своїй сторінці Facebook український музикант, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук Розмістив пост про …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *