Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / НОВИНИ / НА ТЕРНОПІЛЛІ ВНАСЛІДОК КРАЖІ ПОТЯГ ЗІЙШОВ З РЕЙОК

НА ТЕРНОПІЛЛІ ВНАСЛІДОК КРАЖІ ПОТЯГ ЗІЙШОВ З РЕЙОК

Офіційний  сайт “Укрзалізниці” повідомляє, що внаслідок викрадення злодіями матеріалів верхньої будови колії два вагони приміського дизель-поїзда зійшли з рейок.

У повідомлені говориться, що у Тернопільській області 27 березня цього року на 20 км перегону Гусятин – Копичинці зійшли з рейок два вагони приміського дизель-поїзда Гусятин – Чортків. За висновками експертів, причиною аварії стало втручання сторонніх осіб у роботу залізниці.

Вагони поїзда зійшли з рейок внаслідок викрадення злодіями матеріалів верхньої будови колії. Що саме поцупили розкрадачі не повідомляється. До відома наших читачів: до верхньої будови колії належать рейки, шпали, рейкошпальні (проміжні) кріплення, стикові кріплення. Про факт незаконного втручання в роботу залізниці повідомили прокуратуру та Службу безпеки України. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

На щастя ніхто з пасажирів та працівників залізниці не постраждав. Пасажирів поїзда було доставлено за місцем призначення. Спецпідрозділи Львівської залізниці оперативно провели аварійно-відновлювальні роботи і близько дев’ятої години вечора того ж дня рух дільницею було відновлено.

Загалом з початку 2018 року зафіксовано 916 випадків незаконних втручань у роботу залізниці, затримано 286 осіб.

 

Про admin

Зверніть увагу!

Десять правил спілкування з юристом

З 1997 року  з легкої руки президента України Леоніда Кучми  8 жовтня в Україні відзначають …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *