Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / НОВИНИ / ПОЧИНАЄТЬСЯ ЛЬОДОХІД

ПОЧИНАЄТЬСЯ ЛЬОДОХІД

В Україні цими днями у зв’язку з відлигою на річках очікується льодохід і підвищення рівня води. Про це повідомив прес-центр Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Як зазначається, льодохід очікується на річках басейнів Сяну, Дністра (Львівська, Івано-Франківська обл.), Прута та Сірету (Івано-Франківська, Чернівецька обл.). Рівень води тут підвищиться на 0,5−1,5 м.

Також повідомляється, що на 0,1−0,6 м вода підвищиться на лівих притоках Дністра (Тернопільська, Хмельницька, Вінницька обл.), на ділянці Дністра Галич-Заліщики (на 0,5 — 1,0 м), на річках басейну Західного Бугу у Львівській та Волинській областях (на 0,3 — 1,0 м).

У ДСНС нагадали, що виходити на лід надзвичайно небезпечно, через відлигу він стає ламким. З початку року рятувальники зафіксували вже майже 80 випадків загибелі громадян на водоймах. Тож, з метою попередження нещасних випадків, рятувальники продовжують патрулювати замерзлі річки та озера, під час яких закликають українців не виходити на тонку і ненадійну кригу.

Про admin

Зверніть увагу!

ЗА ПІДКУП ВИБОРЦІВ ПОЛІЦІЯ ПОЧАЛА ВІДКРИВАТИ КРИМІНАЛЬНІ ПРОВАДЖЕННЯ

Порушення зареєстровані 10 лютого у Чернігівській, Харківській та Тернопільській областях. За повідомленням на Офіційному сайті Національної поліції …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *