Головна / ЦІКАВО / КУЛЬТУРА / ТАЛАНТ ВІД ІМЕНІ ТЕРНОПОЛЯ

ТАЛАНТ ВІД ІМЕНІ ТЕРНОПОЛЯ

Мистецькі таланти демонстрували діти і молодь на Першому міжнародному фестивалі-конкурсі «Зіркове сяйво-2018». Захід проходив у перших числах березня у Кременці. Організували конкурс, щоб об’єднати творчих діток і молодь з різних регіонів України, віднайти нові таланти та підняти їх професійний рівень, повідомляє «Ровесник».

Взяти участь у фестивалі мали можливість не тільки вокалісти, музиканти і танцюристи. Він відкритий також для читців, моделей, художників, тих, хто займається цирковим мистецтвом. Оцінювали виступи учасників фестивалю досвідчені музиканти, співаки, танцюристи, режисери.

Взяла участь у фестивалі-конкурсі і юна тернополянка Надійка Сачко. Вона навчається у 5-му класі Першої музичної школи імені Василя Барвінського та 8-му класі школи-ліцею №6 імені Назарія Яремчука. Надійка вже має досвід участі у фестивалях різного рівня і складності. А на цьому зайняла перше місце у номінації «Вокальне мистецтво».

Такий же конкурс, але вже п’ятий відбудеться у червні в Греції. І Надійка Сачко представлятиме на ньому місто Тернопіль.

Про admin

Зверніть увагу!

ВИБУХИ ЯК ВИРОК

Черговий вибух складів боєприпасів пролунав під ранок 9 жовтня неподалік міста Ічня Чернігівської області. Як …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *