Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / ЕКОНОМІКА / УКРАЇНСЬКИМ ВИНАХОДОМ ЗАЦІКАВИЛОСЯ NASA

УКРАЇНСЬКИМ ВИНАХОДОМ ЗАЦІКАВИЛОСЯ NASA

Українські винахідники з компанії “Planexta” сконструювали прилад, який може швидко вимірювати показники артеріального тиску. Цим винаходом уже зацікавилися в NASA, адже такий гаджет вкрай необхідний для кожного астронавта.

Цей девайс від української компанії “Planexta” нагадує звичайний годинник: невеликий за розміром та зручний. Його можна швидко надіти на зап’ястя і виміряти тиск. Сучасні методи вимірювання артеріального тиску сьогодні вельми не досконалі. Цей винахід є унікальним, тому що до сих пір в світі не було технології реєстрації електрокардіограми з однієї руки.

Для втілення такої ідеї в реальність гроші збирали, як кажуть, з миру по нитці…

Фото з сайту компанії

На сайті компанії зазначено, що, безсумнівно,  винахід дуже важливий для повсякденного життя, оскільки серцево-судинні захворювання є причиною смерті №1 серед українців. «Щороку вони позбавляють життя більше 300 тисяч людей, це, як стирання з карти нашої країни одного обласного центру за іншим. Профілактика, раннє виявлення та лікування серцево-судинних патологій може суттєво вплинути на демографічну ситуацію в усій країні.

Тепер проект помітили і ним зацікавилися фахівці NASA. Американські вчені детально вивчили девайс і вирішили, що такому браслету місце в космосі, щоб стежити за станом здоров’я астронавтів. Український винахід – це спосіб побачити, наскільки збалансовані процеси всередині організму.

Після більш детальних клінічних досліджень гаджет стане доступним для повсякденного вжитку.

Українські винахідники обіцяють, що продовжать працювати над тим, щоб браслет став першим медичним смарт-годинником.

Про admin

Зверніть увагу!

Десять правил спілкування з юристом

З 1997 року  з легкої руки президента України Леоніда Кучми  8 жовтня в Україні відзначають …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *