Головна / ДОПОМОГА / ГРОМАДАМ / ЗЕМЛІ ПЕРЕДАЮТЬ ГРОМАДАМ

ЗЕМЛІ ПЕРЕДАЮТЬ ГРОМАДАМ

Об’єднані територіальні громади на Черкащині, Дніпропетровщині, Житомирщині та Кіровоградщині вже підписали меморандуми із Держгеокадастром щодо передачі земель державної власності за межами населених пунктів у їхню комунальну власність. Про це повідомляє портал «Децентралізація».

Між головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області та Помічнянською та Тишківською об’єднаними територіальними громадами підписано меморандуми про строки відведення землі. Це передбачено розпорядженням уряду щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад за межами населених пунктів. У  комунальну власність об’єднаних територіальних громад буде передано 4 тис. 70 гектарів.

На Житомирщині голова Новоборівської ОТГ Григорій Рудюк підписав меморандум з керівником шоловного управління Держгеокадастру у Житомирській області Сергієм Музиченком про співпрацю з передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність: в управління Новоборівської ОТГ буде передано майже 4 тисячі гектарів землі за межами населених пунктів.

Головне управління Держгеокадастру Дніпропетровської області спільно з Дніпропетровським ЦРМС також розпочали роботу з передачі землі державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громадами. Перший меморандум про співпрацю з Держгеокадастром підписав голова Межівської ОТГ Володимир Зражевський. До 31 травня 12,5 тис. га земель державної власності передадуть у розпорядження громади.

З’явилася й перша об’єднана територіальна громада Черкащини, що уже розпочала процес передачі земель державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність ОТГ.  На початку лютого Ліплявська ОТГ підписала відповідний меморандум із Держгеокадастром.

Про admin

Зверніть увагу!

ІВАН ВАРЧЕНКО ПРО СПРОБИ ПІДКУПУ ВИБОРЦІВ

У вівторок у Києві радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко на брифінгу сказав: «Ми …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *