Головна / ДОПОМОГА / ГРОМАДАМ / ЗЕМЛІ ПЕРЕДАЮТЬ ГРОМАДАМ

ЗЕМЛІ ПЕРЕДАЮТЬ ГРОМАДАМ

Об’єднані територіальні громади на Черкащині, Дніпропетровщині, Житомирщині та Кіровоградщині вже підписали меморандуми із Держгеокадастром щодо передачі земель державної власності за межами населених пунктів у їхню комунальну власність. Про це повідомляє портал «Децентралізація».

Між головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області та Помічнянською та Тишківською об’єднаними територіальними громадами підписано меморандуми про строки відведення землі. Це передбачено розпорядженням уряду щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад за межами населених пунктів. У  комунальну власність об’єднаних територіальних громад буде передано 4 тис. 70 гектарів.

На Житомирщині голова Новоборівської ОТГ Григорій Рудюк підписав меморандум з керівником шоловного управління Держгеокадастру у Житомирській області Сергієм Музиченком про співпрацю з передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність: в управління Новоборівської ОТГ буде передано майже 4 тисячі гектарів землі за межами населених пунктів.

Головне управління Держгеокадастру Дніпропетровської області спільно з Дніпропетровським ЦРМС також розпочали роботу з передачі землі державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громадами. Перший меморандум про співпрацю з Держгеокадастром підписав голова Межівської ОТГ Володимир Зражевський. До 31 травня 12,5 тис. га земель державної власності передадуть у розпорядження громади.

З’явилася й перша об’єднана територіальна громада Черкащини, що уже розпочала процес передачі земель державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність ОТГ.  На початку лютого Ліплявська ОТГ підписала відповідний меморандум із Держгеокадастром.

Про admin

Зверніть увагу!

ПЕРШИЙ ТУР ПРОВЕДЕНО ЧЕСНО ТА БЕЗ СУТТЄВИХ ПОРУШЕНЬ

Вибори президента України 31 березня відбулися і були проведені чесно  та без суттєвих порушень. Таку …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *