Головна / БУДЬ УКРАЇНЦЕМ / «ІГРИ ГЕРОЇВ» – МУЖНІСТЬ, ГАРТ І СИЛА ВОЛІ

«ІГРИ ГЕРОЇВ» – МУЖНІСТЬ, ГАРТ І СИЛА ВОЛІ

В обласному центрі відбулися всеукраїнські змагання «Ігри героїв». У турнірі брали участь воїни антитерористичної операції, які отримали поранення. Подія об’єднала спортсменів з різних міст України. Учасники змагань довели: реально подолати будь-які обмеження, інформує «За Збручем».

Відбувалися змагання у трьох категоріях: атлети на візках, атлети з протезом нижніх кінцівок, атлети з ампутацією верхніх кінцівок. Учасники турніру показали мужність, гарт і силу волі.

«Усі учасники змагань пройшли багато життєвих випробувань, але незважаючи на це вони зберегли силу духу, віру та жагу життя. Змагання були досить насиченими. Наші спортсмени штовхали гирі, штагу, підіймалися по канату з прив’язаними візками, підтягувалися, виконували нормативи на спортивних тренажерах. Загалом програма змагань була досить насиченою. У перервах учасники ігор могли трохи перепочити, набратися нових сил», – розповів прес-офіцер Тернопільської окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа.

Переможців змагань нагородили кубками, медалями і грамотами. Також хвилиною мовчання вшанували полеглих героїв України.

Про admin

Зверніть увагу!

СТВОРЕННЯ ЄДИНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ЦЕ ЛИШЕ ПЕРШИЙ КРОК ДО ЄДНОСТІ ЦЕРКОВ ВОЛОДИМИРОВОГО ХРЕЩЕННЯ

Як повідомляє департамент інформації Української Греко-Католицької Церкви,  вчора 17 квітня 2018 року підчас зустрічі із …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *