Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / ПОЛІТИКА / ЧИ НАДМІРНО ПОЛІТИЗОВАНА ТЕМА УЛАМКІВ ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО ЛІТАКА

ЧИ НАДМІРНО ПОЛІТИЗОВАНА ТЕМА УЛАМКІВ ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО ЛІТАКА

Посол Росії в Варшаві Сергій Андрєєв заявив, що уламки польського літака Ту-154, в якому під Смоленськом в результаті аварії загинув президент Польщі Лех Качинський, залишаться в Росії, оскільки розслідування ще не завершено.

Дипломат висловив позицію, що тема повернення до Польщі уламків президентського літака надмірно політизована, навколо неї штучно створюється підвищений ажіотаж, як ніби це питання має якесь символічне значення. «Тим часом, з точки зору практичної, питання про те, де знаходяться уламки – в Росії або в Польщі – істотного значення не має», – зазначив Андрєєв.

Він додав, що слідчим з Польщі надавався повний доступ до уламків на всіх етапах розслідування. Посол пояснив, що уламки залишаються в Росії, тому що розслідування авіакатастрофи не завершено, а за російським законодавством до завершення всіх процесуальних дій уламки повинні залишатися в розпорядженні російського слідства.

Про admin

Зверніть увагу!

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ДОБРОВІЛЬНЕ ПРИЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Президент Петро Порошенко підписав закон щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст республіканського Автономної Республіки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *