Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / НОВИНИ / ВІДЕНСЬКИЙ БАЛ ПОРОШЕНКА

ВІДЕНСЬКИЙ БАЛ ПОРОШЕНКА

8 лютого президент Петро Порошенко разом із дружиною Мариною відвідали Віденський бал, який традиційно пройшов у головній опері Австрії. На цьогорічному балу Петро Олексійович Порошенко  був особистим гостем Федерального президента Республіки Австрія Олександра Ван дер Беллена.

Так уже збіглося, що саме у цей день президент України перебував з робочим візитом у Австрії, у ході якого обговорював зі своїм австрійським колегою ситуацію на Сході нашої держави та дякував Австрії за 5 млн євро гуманітарної допомоги, котру та надала нашій державі. Вочевидь наша дипломатична служба та адміністрація президента добряче попрацювали, зоб забезпечити такий вдалий збіг. Адже, слід відмітити, що Віденський оперний бал – це щорічний державний захід, в якому бере участь керівництво цієї країни.

 

До слова, бальний сезон у Відні починається з листопада і триває до лютого. В цей час в австрійській столиці можна відвідати близько 300 балів. Це можуть бути бали різних професій (“Бал Мисливців”, “Бал Службовців”, “Бал квітів”), а також великі бали державних та різних культурних організацій (“Бал Віденських філармонників”).
Однак, поза всяким сумнівом, найголовнішу роль у цьому ряду грає Віденський Оперний бал. За своєю важливістю він стоїть на одному рівні з державним прийомом, тому зазвичай тут присутній президент Австрії. І саме президент республіки користується привілеєм запросити на цей захід главу однієї з держав як особистого гостя.

Вочевидь завдяки вдало організованому українськими дипломати збігу у часі таких двох подій в столиці Австрії: візиту президента України та проведенням балу, особистими цьогорічними гостями  Олександра Ван дер Беллена став Петро Порошенко з дружиною.

Обидва президенти разом із дружинами спостерігали за балом з ложі австрійського глави держави у компанії наймолодшого глави уряду у світі, 31-річного канцлера Австрії Себастіана Курца.

Цього року Віденська опера приймала на балу близько п’ятисот високоповажних гостей.

Традиційно бал почався з трьох танців – полонез, полька, віденський вальс. Усі 144 пари, котрі взяли участь у танцювальному шоу були одягнені традиційні для заходу костюми: дівчата – у білі сукні, чоловіки – у фраки.

Про admin

Зверніть увагу!

Десять правил спілкування з юристом

З 1997 року  з легкої руки президента України Леоніда Кучми  8 жовтня в Україні відзначають …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *