Головна / Без категорії / РЕАКЦІЯ США НА ПОЛЬСЬКИЙ СКАНДАЛЬНИЙ ЗАКОН

РЕАКЦІЯ США НА ПОЛЬСЬКИЙ СКАНДАЛЬНИЙ ЗАКОН

 

Державний департамент США закликав Польщу переглянути законопроект про Інститут національної пам’яті. Так, речниця держдепу Хізер Нойєрт заявила, що США стурбовані наслідками для відносин Польщі зі Сполученими Штатами та Ізраїлем. «Історія Голокосту болюча і складна. Ми розуміємо, що фрази, такі як «польські табори смерті», є неточними і такими, що вводять в оману і шкодять. Однак ми стурбовані тим, якщо цей законопроект буде прийнятий, це може підірвати свободу слова та академічний дискут», — йдеться у заяві.

«Ми закликаємо Польщу переглянути законодавство в світлі його потенційного впливу на принципи свободи слова і на нашу здатність бути ефективними партнерами», — заявила Нойєрт.

.Також досить жорстко на польський закон відреагували в ОБСЄ. Зокрем,а голова представництва ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір заявив, що Польща повинна відхилити цей закон, який криміналізує заяви про деякі історичні події. За його словами, закон повинен бути відхилений як «непропорційне обмеження свободи висловлення поглядів».

Про admin

Зверніть увагу!

Футбольний турнір у парку Національного відродження

«Патріот Тернопілля» виступив інформаційним спонсором футбольного турніру серед молоді, який пройшов  6-7 травня на футбольному …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *