Головна / БУДЬ УКРАЇНЦЕМ / ЧИ ЗАЧЕПИТЬ «КРЕМЛІВСЬКИЙ СПИСОК» ЛЬВІВ І ТЕРНОПІЛЬ

ЧИ ЗАЧЕПИТЬ «КРЕМЛІВСЬКИЙ СПИСОК» ЛЬВІВ І ТЕРНОПІЛЬ

Опісля слів Єгора Соболєва на телеканалі “1+1” у програмі “Право на владу”, що Садовий не хоче більше мати справи з фігурантом “кремлівського списку” і тому має намір відмовитися від співпраці з олігархом Михайлом Фрідманом, хочеться вірити, що до наших політиків таки можна достукатися. Щоправда, виглядає наразі так, що чують наші можновладці не голос свого народу, на голос власного сумління та розуму, а розмови та промови заокеанської еліти. Так і хочеться спитати: «Хлопці, ви убогі чи що? Де ваша власна позиція і думка? »

Народе, вдумайтеся –  мер Львова та лідер  української політичної  парламентської  партії “Самопоміч” Андрій Садовий на четвертий рік війни з агресором на Сході України раптово прозріває  і відмовляється співпрацювати з російським олігархом Михайлом Фрідманом у проведенні джаз-фестивалю.

На хвилинку зауважу, що Міша Фрідман потрапив до «кремлівського списку” зовсім не як організатор міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest. Є усі підстави вважати, що критерієм включення до списку стало і фінансування російської воєнщини, підтримка путінського режиму та його мілітаристського курсу. А доходи Михайло Фрідман отримував і отримує зовсім не з продажу квітків на джазовий фестиваль. На усіх теренах України наче гнояки розкидані філії Альфа банку і нікому з політиків та можновладців до них справи нема. Це громадські активісти, атошники та й пересічні громадяни за покликом власного сумління  пікетують, приходять «попити кави» до відділень «Альфа банку», «Сбербанку Росії» та інших банків агресора. А владі і політикам байдуже скільки відсотків віддасть на озброєння російської армії та прпопаганду путінського режиму той чи інший російський власник бізнесу в Україні.

Байдуже допоки з далекого Заходу не скажуть, що то вельми зле! А у самих власної думки, позиції, гідності нема? Напевне таки нема!

Думаєте то тільки у Садовому справа чи у «Самопомочі» ?

У рідному Тернополі, де влада в руках пана Надала та його націоналістичної політичної партії ВО «Свобода»,  російський бізнес чується комфортно.

Тернопільські відділення «Сбербанку Росії»  пікетували тільки «Вільні люди»  і свідомі тернополяни, котрі регулярно запрошували на вечірню каву у центрі.

Для того, щоб не допустити трьох депутатів до сесійної зали Тернопільської міської ради, Сергій Віталійович  зі своєю партією регулярно організовують під мерією потужний націоналістичний заслін. А відділеня Альфа банку на вулиці Медовій працює і ніхто зі свободівців йогоне помічає і пікетувати не збирається.

Тихо на Медовій! Не чути обурених вигуків національносвідомих молодиків «Пам’ятай чужинець, тут господар ураїнець»! А чому?

Напевно чекають, щоб хтось поважний із захмарного і поважного далека зателефонував персонально до мера і сказав: «Альфа банк належить Михайлу Фрідману, а той у “кремлівському списку” США. Думайте, хлопці, думайте!»

 

Про admin

Зверніть увагу!

ГІМН УКРАЇНИ НАПИСАНИЙ У 1862 РОЦІ

Офіційний сайт Верховної Ради України повідомляє, що 16 років тому, саме 6 березня,  Верховна Рада …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *