Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / ЕКОНОМІКА / «ПОДОЛАЙТЕ КОРУПЦІЮ!» – ВИМАГАЮТЬ В УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ ЗАРУБІЖНІ ПАРТНЕРИ

«ПОДОЛАЙТЕ КОРУПЦІЮ!» – ВИМАГАЮТЬ В УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ ЗАРУБІЖНІ ПАРТНЕРИ

Міжнародні партнери та українська влада мислять різними категоріями. Іноземці постійно примушують нас подолати корупцію, натомість глава країни не вважає це найбільшою проблемою України, висуваючи на перше місце пропаганду та нечесні медіа.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи на телеканалі ZIK) заявив нардеп Олексій Рябчин.

«З українцями завжди спілкуються на одні й ті ж теми. Серед найчастіше згадуваних – корупція, нам постійно наголошують на тому, що її треба подолати», –  сказав він. Народний обранець вважає: під час поїздок закордон українська делегація перш за все зацікавлена у інвестиційних потоках, у той час, коли іноземні партнери підкреслюють корупційні проблеми.

«Рівні сприйняття дуже різні. Коли всі трублять про корупцію, то Порошенко запевняє, що найбільшими проблемами є фейкові ЗМІ та пропаганда. Також не зрозуміло, про яку осінь реформ говорив Петро Олексійович? Підняття пенсій на триста гривень – хіба це реформування?!», – обурюється Рябчин.

Про admin

Зверніть увагу!

Десять правил спілкування з юристом

З 1997 року  з легкої руки президента України Леоніда Кучми  8 жовтня в Україні відзначають …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *