Головна / ДОПОМОГА / ГРОМАДАМ / ЇЗДИМО ПО-НОВОМУ З ПЕРШИХ СЕКУНД НОВОГО РОКУ

ЇЗДИМО ПО-НОВОМУ З ПЕРШИХ СЕКУНД НОВОГО РОКУ

В Україні з 1 січня 2018 року в межах населеного пункту можна вести авто зі швидкістю до 50 км / год. (згідно з рішенням  Кабміну від 10 листопада), нагадав водіям телеканал «112 Україна».

Ще 31 грудня 2017-го можна було їздити зі швидкістю до 60 км / год. Уже з перших секунд Новоріччя дозволена швидкість руху в населених пунктах – до 50 км / год.

Таку новацію в уряді пояснили необхідністю наблизити українське законодавство до правових норм Європейського Союзу. Адже в переважній більшості країн ЄС дозволена швидкість руху транспортних засобів в населених пунктах становить не більше 50 км / год, а в особливих пунктах – 30 км / год.

Як відомо, 10 листопада Кабмін прийняв ряд рішень, спрямованих на зниження кількості аварій на дорогах. Зокрема, термін дії отриманого вперше водійського посвідчення скоротили до 2 років; підтримали введення кримінальної відповідальності за порушення правил дорожнього руху п’яними водіями, якщо хтось постраждав; ввели систему автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

Про admin

Зверніть увагу!

Десять правил спілкування з юристом

З 1997 року  з легкої руки президента України Леоніда Кучми  8 жовтня в Україні відзначають …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *