Головна / БУДЬ УКРАЇНЦЕМ / ТЕРОР 1937-38 БУВ НАПРАВЛЕНИЙ ПРОТИ УКРАЇНЦІВ

ТЕРОР 1937-38 БУВ НАПРАВЛЕНИЙ ПРОТИ УКРАЇНЦІВ

Відомий дослідник історії Костянтин Богуславський відшукав в архівах СБУ цілком таємну документальну довідку КДБ УРСР, що збереглася в єдиному екземплярі.

«Мене вразили ці дані з довідки (на фото). – розповідає російський дослідник в інтерв’ю Радіо Свобода, – В УРСР терор 1937-38, це видно по цифрах, був направлений в першу чергу проти українців. Читай – “куркулів”, тих, хто воював проти червоних в Громадянську і тих, хто залишився “ворогом” і до 1937 му. Видно, як в початку 1938-го – різко взялися чомусь за вірмен і “іранців”. Здивувало, звідки в Україні взялася стільки японців? Видно, як цілеспрямовано знищували поляків і німців».

Небачена відкритість архівів, на думку пошуковця, – це ще один з видимих ​​плюсів декомунізації.

“У Києві відкрито практично всі, крім того, що було засекречено вже під час Януковича. Засекречено, підкреслю, на вимогу ФСБ РФ. – ділиться враженнями Богуславський, – Ти записався в архів, прийшов, знайшов все, що тобі потрібно. Ти не чекаєш роками [як в Росії] якусь одну виписку. Такого обсягу інформації у справах НКВС, який є там, у відкритому доступі зараз, напевно, немає ніде “. Є. В Москві. Тільки – хрін тебе пустять»

Про admin

Зверніть увагу!

ПАМ’ЯТАЙ РОЗСТРІЛИ НА МАЙДАНІ!

18 -20 лютого 2014 р. РОЗСТРІЛИ НА МАЙДАНІ! Найкривавіші дні і ночі Революції Гідності. Сотня …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *