Головна / ПОЛІТИЧНЕ ДОСЬЄ / ВЛАДА / ПОРОШЕНКО ПОВИНЕН ВИЗНАЧИТИСЯ

ПОРОШЕНКО ПОВИНЕН ВИЗНАЧИТИСЯ

У коментарі виданню Bild німецький політик Норберт Реттген, експерт у закордонних справах в партії Ангели Меркель, який очолював профільний комітет у Бундестазі попереднього скликання, розкритикував Петра Олексійовича Порошенка за теперішній стан справ боротьби з корупцією в Україні.

На думку Норберта Реттгена, Порошенко «повинен визначитися, хоче він бути президентом чи олігархом – країна або гроші». Також він підкреслив, що Україні дуже потрібно зробити «рішучі кроки» проти поширення корупції. «І усе це починається з керівництва держави», – зазначив німецький політик.

Негативно відгукнувся про ситуацію з корупцією і єврокомісар Йоханнес Хан. На його думку, останні події навколо боротьби з корупцією в Україні є «неприпустимими». У той же час він нагадав про те, що надання Україні економічної допомоги з боку Брюсселя прив’язане до виконання Києвом певних умов, в тому числі і по боротьбі з корупцією.

Видання Bild також повідомляє, щоб пояснити Порошенко «всю серйозність ситуації» до Києва планується візит представника Німеччини і ЄС. Хоча офіційного підтвердження цього ні з Берліна, ні з Брюсселя не надходило.

Про admin

Зверніть увагу!

Десять правил спілкування з юристом

З 1997 року  з легкої руки президента України Леоніда Кучми  8 жовтня в Україні відзначають …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *