Головна / ЦІКАВО / НАША ІСТОРІЯ / ПОМИНАЛЬНА СЛУЖБА ЗА ЖЕРТВАМИ ГОЛОДОМОРУ У СОБОРІ ПАРИЗЬКОЇ БОГОМАТЕРІ

ПОМИНАЛЬНА СЛУЖБА ЗА ЖЕРТВАМИ ГОЛОДОМОРУ У СОБОРІ ПАРИЗЬКОЇ БОГОМАТЕРІ

У Соборі Паризької Богоматері 19 листопада відслужили панахиду за жертвами Голодомору та загиблими українськими військовими у зоні АТО. Служба пройшла під патронатом Паризького архієпископа Андре Вен Труа.

У службі взяли участь Надзвичайний та Повноважний посол України у Франції Олег Шамшур, президент Світового конгресу українців Євген Чолій, представники української громади Франції, керівники об’єднань українців у Франції.

Єпископ Української греко-католицької церкви, голова єпархії святого Володимира Великого в Парижі для українців візантійського обряду у Франції Борис Гудзяк у своєму коментарі зазначив: “Сьогодні вшановуємо пам’ять жертв Голодомору і вже третій рік під час служби в Соборі Паризької Богоматері згадуємо загиблих в АТО – молимося в пам’ять про них всіх. Ми виходимо з великими труднощами з радянського минулого. Хмара геноциду, голодомору, інших трагічних хвиль прокотилася по українській землі в XX столітті”.

Про admin

Зверніть увагу!

ЯК РОСІЯНИ ЗАХОПИЛИ ПОЧАЇВСЬКИЙ МОНАСТИР (1831 р.)

Одразу після третього поділу Речі Посполитої (1795 р.) між Австро-Угорською імперією, королівством Прусія і Російською …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *