Головна / ДОПОМОГА / ГРОМАДАМ / НА СТАРТІ ДО МІЛЬЙОНА

НА СТАРТІ ДО МІЛЬЙОНА

Згуртованість громади, її вміння швидко організуватися, аби найоперативніше та найефективніше виконати завдання, продемонстрували мешканці Скали-Подільської та навколишніх сіл Борщівського району, які взяли участь у резонансному телепроекті «Громада на мільйон». На фоні старої фортеці – древньої пам’ятки селища – організували велелюдний і захопливий флешмоб: зобразили «живий» герб Скали-Подільської у кольорах. Хоч на підготовку дійства мали лише день але все встигли. Навіть більше – зуміли встановити рекорд, який зафіксували експерти Книги рекордів України, вручивши відповідний сертифікат очільник селища Віктору Мирончуку.

Місцеві жителі дуже задоволені першою перемогою і готові надалі так само згуртовано і дружно добиватися нових успіхів. Їх чекають завдання наступного етапу телепроекту. До нових випробувань готові. Відчувають окриленість, бажання плідно попраювати на спільний результат.

Те, що громада справді може стати великою силою, вже відчули. У селищі охоче розповідають, як вдалося оперативно організуватися на виконання першого (і рекордного) завдання дітям і дорослим зі Скали-Подільської, Іванкова, Лосяча, Густин. Флешмоб став успішним  завдяки натхненню, яке окрилювало, надихало. Розмітку герба виконав художник, директор місцевого музею Євген Шпарук, а волонтери на чолі з Михайлом Денисовим на місці визначалися з контурами «живого» герба, кількістю учасників кольорової композиції.

Андрій РУДЕНКО

Про admin

Зверніть увагу!

ВИБУХИ ЯК ВИРОК

Черговий вибух складів боєприпасів пролунав під ранок 9 жовтня неподалік міста Ічня Чернігівської області. Як …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *