Головна / ЦІКАВО / НАУКА І ТЕХНІКА / Сонце розбушувалося

Сонце розбушувалося

Впродовж останніх двох днів на поверхні нашого денного світила сталися два надпотужних вибухи. Обидва спалахи належать до найвищого класу активності – Х.

6 вересня як наслідок злиття двох найбільших груп сонячних плям стався надпотужний спалах на Сонці, який теж відноситься до класу X. Явищу надали бал 9,3, що робить його одним з п’яти найбільших вибухів на Сонці за всю історію спостережень.

Вчора, 7 вересня о 17:00 за київським часом, науковці зафіксували другий за потужністю спалах на Сонці за останні 12 років.

На думку науковців, цей спалах – закономірний результат змін у сонячній короні впродовж останнього часу.

Внаслідок потужного  вибуху, до нас мчить величезна маса енергії. Коли ця енергія досягне магнітного поля Землі і почне з ним взаємодіяти, по усій планеті спостерігатимуться геомагнітні бурі.
Передусім такі бурі несуть ризики для електронних приборів –  системи наведення, навігації та зв’язку можу давати збої. Окрім цього, збурення магнітного поля безпосередньо вливають на самопочуття людей. Лікарі радять людям чутливим до геомагнітних бурь у ці  дні більше часу проводити на свіжому повітрі, пити достатньо води, не ризикувати їжею, відмовитися від алкоголю і тютюну, зменшити вживання  різних стимуляторів та добре висипатися,

Про admin

Зверніть увагу!

Десять правил спілкування з юристом

З 1997 року  з легкої руки президента України Леоніда Кучми  8 жовтня в Україні відзначають …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *