Головна / ЦІКАВО / НАУКА І ТЕХНІКА / І ВІКНА ВИРОБЛЯТИМУТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

І ВІКНА ВИРОБЛЯТИМУТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

Видання Seeker опублікувало статтю про нові досягнення Американської компанії SolarWindow Technologies, яка розробила рідке покриття для вікон, за допомогою якого можна збирати енергію від сонячних променів. Новостворена технологія полягає у тому, що на пластикові склопакети наносять особливе рідке покриття, до складу якого входять вуглецевий матеріал, водень, кисень і азот. У результаті вдається сформувати тонку прозору плівку, яка здатна виробляти електрику прямо на склі. Дротами, товщина кожного з яких менше людського волоска, енергія переміщається до країв віконної рами, а звідти по вона направляється в електричну мережу будинку.

Інноваційний спосіб видобутку електроенергії планують використовувати в хмарочосах та інших високих будівлях великих міст.

Світлина з сайту seeker.com

«На відміну від звичайних сонячних панелей, котрі за своєю природою непрозорі і, відповідно, через них неможливо бачити, технологія SolarWindow дозволяє генерувати електроенергію, не зменшуючи  прозорості вікна та зберігаючи архітектурну красу», – говорить генеральний директор SolarWindow Джон Конклін.

У серпні SolarWindow анонсувала співпрацю з компанією Triview Glass Industries, яка займається виробництвом особливих скляних панелей для архітектурних споруд.

Окрім того, SolarWindow зараз працює над можливістю застосування такої сонячної плівки в уже існуючих вікнах.

Про admin

Зверніть увагу!

Виступ Анатолія Паламаренка з текстом Павла Глазового “ВІЧНА УКРАЇНА”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *