Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / ЕКОНОМІКА / ПОДАТКОВА ЗНИЖКА – КОМПЕНСАЦІЯ ВАРТОСТІ НАВЧАННЯ

ПОДАТКОВА ЗНИЖКА – КОМПЕНСАЦІЯ ВАРТОСТІ НАВЧАННЯ

Напередодні нового навчального року редакція часопису «Патріот Тернопілля» вважає за необхідне розповісти своїм читачам, що кожен платник податків має право включити до податкової знижки і зменшити свій оподатковуваний дохід як платника податку за наслідками звітного податкового року на суми коштів, сплачених ним на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів. Себто отримати компенсацію вартості навчання у середньо-професійних закладах або вишах освіти для себе або члена  сім’ї першого ступеня споріднення.

Слід нагадати, що членами сім’ї першого ступеня споріднення вважаються батьки, чоловік або дружина, діти у (тому числі усиновлені).

Отже, з метою використання права на компенсацію вартості навчання непрацюючого члена сім’ї першого ступеня споріднення кожен може включити до податкової знижки на навчання суми коштів, сплата яких фактично підтверджена документами (квитанціями, касовими ордерами, чеками тощо), в яких зазначено, що платіж за навчання здійснено безпосередньо особою, яка звертається за податковим кредитом.

 

За даними відділу організації роботи Головного управління ДФС  у Тернопільській області

Про admin

Зверніть увагу!

У ДИТСАДКАХ ПЛАТА ЗА ХАРЧУВАННЯ ЗБІЛЬШИТЬСЯ?

У дошкільних навчальних закладах Тернополя збільшиться плата за харчування дітей. Зокрема, у літній період вона …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *