Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / НОВИНИ / КОМУ У ВЕРХОВНІЙ РАДІЙ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ ПОПЕРЕК ГОРЛА?

КОМУ У ВЕРХОВНІЙ РАДІЙ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ ПОПЕРЕК ГОРЛА?

Чому прес-служба Верховної Ради України відредагувала слова спеціального представника США на переговорах про врегулювання на сході України Курта Волкера про заклик до українських політичних сил відкинути вузькопартійні інтереси задля політичної єдності.

У первісному понеділковому повідомленні йшлося, що Волкер у Верховній Раді «звернув увагу учасників зустрічі, що для повернення територіальної цілісності та суверенітету вкрай важливим є збереження політичної єдності всередині країни, заради якої політичні сили повинні працювати як одна національна команда, посуваючи свої вузькопартійні інтереси, чи власні персональні амбіції, на другий план».

Цей заклик американського дипломата, як повідомляє Радіо Свобода, цитують інформаційні агентства, які навели повідомлення з Верховної.

Невідомо з яких причин після 18.30  на сайті парламенту з’явилася оновлена версія цієї ж новини, та слова про об’єднання патріотичних політичних сил уже відсутні. Вочевидь єдність українського патріотичного політикуму комусь як кістка в горлі.

Така, на перший погляд , незначна правка слів спеціального представника адміністрації США, зміщуючи акценти, зовсім змінює сутність його виступу.

У своєму виступі Курт Волкер наголосив на тому, що за результатами його поїздки, західні партнери визначатимуть свої подальші кроки щодо України.  з метою мирного врегулювання ситуації. Він також акцентував на необхідності підтримання людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях, щоб вони знали, що вони є важливими для України.

Отже, основні два мессиджі, котрі пан Волкер хотів донести до українського суспільства та політичної еліти це:

  1. Позиція світової спільноти, і втому числі й США, залежить від того, що ви робите і робитимете для своєї держави самі. Я приїхав, щоб побачити і усе побачене і почуте донесу до адміністрації Сполучених Штатів.
  2. Якщо ви хочете, щоб світ вами опікувався, об’єднайтеся навколо української ідеї, забутьте чвари та наведіть лад у власній домівці. Іншими словами, патріоти згуртуйтеся і відстороніть від політичної влади корумпованих та продажних політиків, кремлівську 5 колону та інших запроданців.

Усе решту, і врегулювання окупації Сходу, і допомога у протистоянні з агресором, і економічні питання, це уже похідні від того, хто і як керуватиме Україною у найближчі роки.

Як бачимо, саме найголовніший мессидж   Курта Волкера редактори офіційного сайту нашої Верховної ради й прибрали з повідомлення.

Бо декому сама думка, що розпорошені, але активні патріотичні сили об’єднаються і приведуть у сесійну залу ВР та у владні кабінети  молодих політиків нової, патріотичної генерації, страшна, як чортові кадило.

Ох, не українська влада в українському парламенті! Ох, не українська!..

Фото з сайту Радіо Свобода 

Наразі спеціальний представник адміністрації США для переговорів щодо врегулювання на окупованій частині сходу України Курт Волкер перебуває в Україні. У неділю він побував на сході держави. Своїми очима побачив лінію вогню, українське командування в регіоні, прифронтову Авдіївку і Краматорськ. Думається, що усе побачене дозволить зробити правильні висновки щодо рашистської військової агресії.

Після Києва пан Волкер вирушить до Європи на зустрічі з чільними представниками Франції, Німеччини, Великої Британії, ЄС і НАТО, щоб обговорити шляхи подолання агресії Росії.

Наша спільна патріотична позиція і єднання має стати міцним підґрунтям  для рекомендацій Волкера  адміністрації США після повернення його до Вашингтона.

 

Про admin

Зверніть увагу!

ВІДВЕРТА РОЗМОВА ВАКАРЧУКА З СОНЕЮ КОШКІНОЮ

На своїй сторінці Facebook український музикант, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук Розмістив пост про …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *