Головна / ПОЛІТИЧНЕ ДОСЬЄ / ПАРТІЇ / Як депутати прогулювали і “зливали” голосування
Ukrainian Prime Minister Arseny Yatseniuk addresses parliament in Kiev March 11, 2014. Ukraine's parliament on Tuesday warned the regional assembly in Crimea, which is now controlled by pro-Russia forces, that it faces dissolution unless it cancels a referendum it has called to join the region to Russia. REUTERS/Alex Kuzmin (UKRAINE - Tags: POLITICS CIVIL UNREST)

Як депутати прогулювали і “зливали” голосування

Сьогодні у Верховній Раді України  за прийняття проекту постанови №5350 «Про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності» проголосували лише 202 депутати при мінімально необхідних 226. Ця постанова передбачала застосування персональних санкцій проти екс-президента Віктора Януковича, колишнього прем’єр-міністра Миколи Азарова і ще дев’ятнадцяти їхніх спільників. Нею, зокрема, пропонувалося ввести проти екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та його заступника Віктора Ратушняка, Віктора Пшонки та його сина Артема, сина Азарова Олексія, Едуарда Ставицького Миколи Присяжнюка і Раїси Богатирьової, сина Януковича Олександра, Андрія Клюєва та депутата Сергія Клюєва, екс-голови СБУ Олександра Якименка і Дмитра Табачника, Олександра Клименка, Сергія Арбузова, Сергія Курченко, Юрія Іванющенка та ряду інших персон.

Хід голосування за прийняття проекту постанови, як на наш погляд, свідчить про реальне піклування про національні інтереси та безпеку, як самих депутатів  різних фракцій так й керівництва фракцій.

Робимо висновки, громадяни! Якщо з екрану телевізора черговий депутат розказуватиме вам про те, як він і його партія піклуються про державу, згадуйте це голосування. Пригадайте тоді, як його фракція провалювала цей та й інші вкрай необхідні для країни законопроекти, проголюючи свою роботу в сесійній залі, як дружно не голосувала, як голосувала «ЗА» чи «ПРОТИ» за вказівками свої лідерів на угоду  їхніх комерційних спонсорів.

Щоб це запам’яталося краще, даємо картину сьогоднішнього голосування:

Про admin

Зверніть увагу!

Антре́

Геніальна карикатура сьогодення! Дивимося і роздумуємо! Приймаємо рішення і ділимося ними з ріними, друзями та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *