Головна / БУДЬ УКРАЇНЦЕМ / Звернення Миколи Голомші до українців

Звернення Миколи Голомші до українців

Думаючи, чому немає просвіту у покращенні життя українців, вдаєшся до аналізу причин і умов такого стану. Виходить, що окрім кампаній – про боротьбу з корупцією, імітації реформ нічого не змінюється.

Причиною всього – безвідповідальність політичних еліт, що пропогують політичну доцільність замість дії закону, посилення корупційних проявів через кумівство, сватівство у владі, через нав’язування суспільству думки через олігархічні ЗМІ, що освіта і досвід для керівника – неважливо, ну за це заохочується особиста відданність і хамелеонізм, коли підлеглі перефарбовуються під колір свого шефа.

Тому колеги, коли двійочники приходять “правити” в ту, чи іншу галузь, напрямок, – вони стають “суперпроффесіоналами” і успішно освоюють всі схеми розкрадань, грабунку і через імітацію реформ звільняють неугодних, а заповнюють вакансії своїми, вибраними на підконтрольних конкурсах (що в свою чергу формуються по принципу, що освіта і досвід не важливо) “фахівцями”, а далі все як в пісні “щоби з цього часу по новому, залишалось все по старому”.

Напрошується питання, скільки ще потрібно часу, щоб формувалась професійна, патріотична, влада, щоб основним критерієм окрім названих принципів, стала порядність людей, що мають бажання вершити державні справи ? Без Тебе це не станеться дорогий українцю, пам’ятай про це, не будь байдужим !

 

Про admin

Зверніть увагу!

СТОРОЖА УКРАЇНИ

Колись давно, ще в совєцькій Одесі я добирався вночі з побачення до рідної общаги. Ну, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *