Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / НОВИНИ РЕГІОНІВ / Золото української збірної

Золото української збірної

Українська збірна виборола “золото” на чемпіонаті світу з ракетомоделювання

“Патріот Тернопілля” не міг оминути події, яка залишилася по за увагою провідних ЗМІ України. Концентрація негативу на шпальтах газет, телебаченні та Інтернеті аж зашкалює. Водночас досягнення і перемоги України висвітлюються побіжно і якось похапцем. В уиовах неоголошеної інформаційної війни редакція часопису вважає, що сьогодні, як ніколи, вкрай неохідно доности до кожного українця наші досягнення і перемоги. Лише так ми підіймемо і дух нації і віру у власні сили.

Результат пошуку зображень за запитом "українська команда стала чемпіоном світу з ракетомоделювання"

Упродовж минулого тижня на Львівщині впроходив Чемпіонат світу  з ракетомодельного спорту. Україна вперше мала змогу стати організатором такого дійства і прийніяти майже 300 учасників з 20 країн світу. Змагання проходили неподалік Львова (у с. Великий Дорошів) на льотному полі площею понад 100 тис. кв.м

Ще до початку змагань на думку фахівців (членів журі чемпіонату) найсильнішими вважалися команди з Італії, Швейцарії, США, Естонії, України та Китаю.

Продемонструвати свої досягнення у ході чемпіонату мали  змогу  не лише команди професійних спортсменів, а й любителі. Профі змагалися  за медалі та місця в загальному заліку, ракетобудівники-любителі – за призовий фонд у 4 тис. євро.

І, хоча, як відзначає технічний директор Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту Юрій Лецер, цей спорт: “Це хобі, але досить таке професійне хобі.  Це розвиток технічної думки, інженерних навичок – досить серйозне хобі, і воно дуже стрімко поширюється зараз по Україні.”

Команди змагалися у трьох класах змагань: на висоту польотів моделей, на тривалість польоту та у висоті польоту і степені деталізації моделей-копій.

До слова, запуск точних копій справжніх ракет, які мають повторювати не лише їхні

елементи конструкції, а й етапи старту, вважається найскладнішим класом змагань

У 50 разів зменшена копія ZENIT 3SL вагою 1,1 кг, зроблена руками українця Миколи Пушкара, принесла “срібло” українській команді в індивідуальній першості. Слід відмітити, що це дійсно український витвір. Оригінал Зеніту – ракета міжнародного проекту “Морський старт”. Вона розроблена українськими інженерами . Конструкторського бюро “Південне” і виготовлена працівниками Південного машинобудівного заводу у Дніпропетровську.  неодноразово долала Земну атмосферу з платформи у Тихому океаніта розробляли  її першу та другу ступінь

Українські ракетомоделісти вибороли три срібні та дві бронзові медалі в індивідуальних заліках: Олександр Сінєліцего, Кирил Проценко та Микола Пушкар здобули «срібло», Сидоренко Віталій та Шуляк Сергій отримали «бронзу».

Абсолютного чемпіона світу журі визначало за загальною кількістю здобутих медалей.

Переконливу перемогу здобула Збірна України

 

Друге місце виборола команда Болгарії, а третє посіла збірна США.

Про admin

Зверніть увагу!

День Гідності та Свободи

21 листопада українці вшановують День Гідності та Свободи! Цього року це офіційне свято, відповідний указ …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *