Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / НОВИНИ РЕГІОНІВ / Гра, що вбиває дітей!

Гра, що вбиває дітей!

літніх дітей.Результат пошуку зображень за запитом "стоп"

Україною шириться епідемія дитячих самогубств, причиною яких є, на перший погляд, невинна гра.  Онлайн-маніпулятори втягують дітей у проходження умов квесту, даючи щоразу нові завдання.   Перші кроки для дітей видаються зовсім не важкими і навіть цікавими. Гра пропонує інтригу і створює атмосферу таємничності. Для проходження усіх рівнів потрібно виконати якихось 50 завдань. І дітлахи зовсім не підозрюють, що останній рівень – це крок в нікуди.


 

Гра постійно маскується, змінюючи назви, групи, емблеми. Тому, батьки, будьте гранично уважні та обережні..

Поговоріть зі своїм дітьми, станьте друзями. Розкажіть їм про небезпеку і дайте пораду, як її уникнути. Нехай ваші діти будуть впевнені, що ви їм завжди допоможете. Нехай знають, що потрібно зробити, якщо ними почнуть маніпулювати.

Перш за все, на що вам як батькам потрібно звернути увагу?

1. Ваша дитина не висипається, хоча, начебто, рано лягає спати. Зверніть увагу, чи дійсно  спить ваша дитина вночі, чи досипає в ранкові години.

2. Ви побачили у своєї дитини малюнки китів, метеликів, єдинорогів.

3. Є учасником  груп, як мають у своїй назві наступне: «Кити пливуть вгору», «Розбуди мене о 4.20», f57, f58, «Тихий дім», «Рина», «Ня.пока», «Море китів», «50 днів до мого … ».

4. Ваша дитина почала приховувати своє онлайн-спілкування, запаролила доступ до вкладок та іншої приватної інформації.  В приваті чи на «стіні» у листуванні з друзями з’явилися фрази: «розбуди мене о 4.20», «я в грі».

Вкрай НЕБЕЗПЕЧНО, якщо в переписці ви бачите цифри, починаючи від 50 і менше.

5. Підліток отримує  у месенджерах  дивні розпорядження від незнайомих людей.

На якомусь етапі, в одному із завдань, маніпулятори дізнаються адреси, контакти і всю інформацію про сім’ю та рідних.

Останнє завдання у цьому квесті – це вчинити самогубство (повіситися або зістрибнути звідкись).

Якщо дитина відмовляється його виконати, маніпулятори  починають слати погрози на кшталт: “Вб’ємо батьків”, “Вб’ємо рідних”, “Ми знаємо твою адресу” і т.п.

Не витримуючи психологічного тиску, перлякані діти виконують це завдання, щоб ціною власного життя зберегти життя батьків і близьких.

Чия хвороблива уява придумала і множить це жахіття в мережі? Та гра збирає свої криваві жертви! Вікові обмеження до 17 років.

 

Що потрібно знати дітям, щоб вийти з гри?

Розкажіть і поясніть: Гра і всі групи «Вконтакті» та в «Інстаграмм» не дають інформації про особу. Навіть  адміністратори не знають хто ти!

Організатори гри не володіють ні телепатією, ні надприродною силою! Якщо вони питають твою адресу, просять номер телефону, просять пройти за посиланням, пропонують зустрічі і тому подібне, то ти можеш сміливо сказати «НІ»!

І за  це «НІ» тобі не буде нічого!

Знайте, організатори гри, зазвичай, дуже і дуже далеко від твого рідного міста, можуть жити і в іншій країні, і на іншому континенті ! Це хибне уявлення, що вони десь близько.

Навіть якщо вони запевняють тебе, що знають адресу твого проживання, то не потрібно панікувати!

Адресу можна вирахувати за допомогою IP – тобою просто маніпулюють!

Краще розповісти дорослим про свої проблеми і обговорити їх, ніж робити незворотні кроки. Твої рідні захистять і тебе і себе від біди!

Батьки,  якщо вашу дитину турбує щось, будьте відкриті до діалогу! Обговоріть  разом проблему, знайдіть спосіб допомогти її вирішити!

Про admin

Зверніть увагу!

Золото української збірної

Українська збірна виборола “золото” на чемпіонаті світу з ракетомоделювання “Патріот Тернопілля” не міг оминути події, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *