Головна / ПРЕС-ЦЕНТР / НОВИНИ РЕГІОНІВ / BoomSeparChallenge – хто наступний?

BoomSeparChallenge – хто наступний?

У середу  9 лютого  в особистому кабінеті Михайла Толстих, більш відомого як “Гіві”, прогримів вибух. Після пожежі, яка спалахнула в результаті вибуху, в кімнаті знайшли тіло бойовика.

Гіві став вже п’ятим з відомих командирів проросійських сепаратистів Донбасу, які гучно пішли з життя за останні півроку.


 

19 вересня в підмосковних Горках застрелений Євген Жилін – один з керівників руху сепаратистів в Харкові.

16 жовтня 2016 року в ліфті свого будинку був підірваний командир батальйону “Спарта” Арсеній Павлов, більш відомий як Моторола.

27 січня в Москві раптово помер колишній глава “ЛНР” Валерій Болотов, який захоплював будівлю СБУ в Луганську в квітні 2014 року.

4 лютого в Луганську підірвали автомобіль глави “Народної міліції ЛНР” Олега Анащенко.

Жилін, Моторола, Болотов, Анащенко, а тепер Гіві – це тільки за останні півроку. Хто зі знакових фігур “ДНР” та “ЛНР” ще залишається в живих – якщо не брати до уваги тих, хто чкурнув у Росію (Ігор Гіркін-Стрєлков та Ігор Безлер)?

Гіві відзначився жорстоким ставленням до полонених українських військових.

{videobox} ZvLYiqX_hck ||width=360,height=240{/videobox}

В Україні проти нього порушено ряд кримінальних справ – від “Створення терористичної організації” до “Незаконне позбавлення волі або викрадення людини”.

Наразі, як і після загибелі будь-якого польового командира бойовиків на Донбасі, висуваються і обговорюються три версії. Одна з них, що до всього причетні українські спецслужби. Хтось буде говорити про те, що це внутрішньовидові розборки між бойовиками, натякаючи на суперечки за право контролювати певні об’єкти власності і тому подібне. А ще має право на існування і та, котра стверджує, що Кремль таким чином усуває публічні, найодіозніші фігури.

Не гадаючи на кавовій гущі, будемо чекати наступного  у цій естафеті.

Про admin

Зверніть увагу!

Золото української збірної

Українська збірна виборола “золото” на чемпіонаті світу з ракетомоделювання “Патріот Тернопілля” не міг оминути події, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *