Головна / РЕДАКЦІЙНА / Патріот Тернопілля

Патріот Тернопілля

«Патріот Тернопілля»  – он-лайн-газета для громади і громадян

Нині на інформаційному ринку багато цікавих і не достатньо цікавих видань, актуальних, розважальний, політичних, словом, «до кольору, до вибору», тобто на всі смаки і вподобання. Обирай, що душа бажає! Та от з’явилась  наша газета «Патріот  Тернопілля». Що це за видання, про що, і – головне – для кого?

«Патріот Тернопілля» – це наше виплекане добро, позитивні емоції, думки про радість і скорботу, про нашу велику громаду – Україну.

У нас невеличка редакція. Ми ще ростемо… І ростемо дуже швидко! Ми любимо те, чим займаємось, – свою роботу, своє місто – Тернопіль – найпрекрасніше місто у світі. Ми любимо нашу Тернопільщину, яка народжувала багато геніїв, визнаних у світі, як Соломія Крушельницька, Богдан Лепкий, Улас Самчук тощо.

Бути видатною постаттю – почесно. Бути справжнім громадянином – подвиг! Так, саме подвиг!

Нині формується нова українська нація, нова українська свідомість завдяки вам – нашим звитяжним громадянам! Завдяки вам – хто  без страху йшов на смерть на Майдані за європейські цінності; вам – хто боронить незалежність України на східних кордонах; вам – хто чесно працює, створюючи міцний тил для солдат; вам  – хто  у спеку і лютий мороз власними силами і власним коштом допомагає фронту, розгорнувши найпотужніший в Україні волонтерський рух!

Наша газета «Патріот Тернопілля» про вас і про нас – про всіх: таких різних, але в основному дуже схожих – українців!

Ми висвітлюємо правдиві новини про Україну і світ, про Тернопілля і сусідні області. Економіка, політика, право,  мова,  культура, мистецтво, історія – все у полі нашого зору! Ми започатковуємо для вас нові рубрики-цікавинки, метою яких є повернення до нашого українського коріння… Ми прагнемо проводити журналістські розслідування, де чітко і правдиво відображатимемо нагальні проблеми громад невеличких сіл та містечок області і Тернополя загалом.

Ми ростемо…швидко і наполегливо. Ми працюємо для вас, наші любі читачі. Ми прагнемо бути кращими, тому чекаємо ваших коментарів, ваших запитань і побажань. Звертайтесь до нас через контактну форму, пишіть, що цікавить вас,  що вам болить, які ваші повсякденні труднощі і радості. Ми обов’язково відповімо вам і висвітлимо все на сторінках нашого видання.

«Патріот Тернопілля» – газета про вас і для вас! Приємного читання!

Про admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *